53. Vinkovačke jeseni: Na folklornim večerima nastupit će preko 50 KUD-ova

53. Vinkovačke jeseni: Na folklornim večerima nastupit će preko 50 KUD-ova

Folklorne večeri na 53. Vinkovačkim jesenima traju od 7. do 12. rujna, a nastupit će preko 50 Kulturno umjetničkih društava.

Popis KUD-ova:
KUD „SELJAČKA SLOGA“  GRADIŠTE  – nastup na Državnoj smotri u subotu, 15. 9. 2018.
KUD „SLAVKO JANKOVIĆ“  ROKOVCI-ANDRIJAŠEVCI  – nastup na Državnoj smotri u nedjelju, 16. 9. 2018.

FOLKLORNE VEČERI 2018.

PETAK  7. 9. 2018.    19.00 sati

  1. KUD „OGRANAK SELJAČKE SLOGE“  DRENOVCI
  2. HSKPD „SELJAČKA SLOGA“ NUŠTAR
  3. KUD „GRANČICA“  ĐELETOVCI
  4. KUD „ĐENKA“  ĐURIĆI
  5. KUD „ŠOKADIJA“ STARI MIKANOVCI
  6. KUD „ADY ENDRE“  KOROĐ
  7. KUD „SLOGA“  RETKOVCI
  8. KUD „GRANIČARI“  GUNJ
  9. KUD „TOMISLAV“ ŽUPANJA

SUBOTA  8. 9. 2018.  20.30 sati

Koreografirana gradska društva

  1. FS „BUBA-MARA“ VINKOVCI
  2. KUD „ LJESKOVAC“ VINKOVCI
  3. KUD „JULIJE BENEŠIĆ“ ILOK
  4. UDRUGA UMIROVLJENIKA VUKOVARSKO-SRIJEMSKE ŽUPANIJE „ŽUTE DUNJE“
  5. KUU „KRISTAL-SLADORANA“ ŽUOANJA

 

NEDJELJA  9. 9. 2018.   19.30 sati

  1. KUD „SLAVKO JANKOVIĆ“ ŠIŠKOVCI
  2. KUD „ONDREJ PEKAR“ SOLJANI
  3. KUD „ZRINSKI“ TORDINCI
  4. KUD „A.G.MATOŠ“ TOVARNIK
  5. KUD „ETNO-GOLUBICA“ VINKOVCI
  6. KUD „MLADOST“ VOĐINCI
  7. KUD „DUKATI“ SVINJAREVCI
  8. KUD „SLAVONIJA“ SOLJANI
  9. KUD „IVAN GORAN KOVAČIĆ“ IVANKOVO
PONEDJELJAK  10.9. 2018.  19.30 sati

  1. KUD „POSAVAC“ VRBANJA
  2. KUD „SLAVKO MAĐER“ CERIĆ
  3. KUD „JOAKIM HARDI“ PETROVCI
  4. KUD „MIJAT STOJANOVIĆ“ BABINA GREDA
  5. KUD „TKANICA“ VINKOVCI
  6. KUD „MATIJA GUBEC“ ILAČA
  7. KUD „ZVONKO BAN“ JARMINA
  8. KUD „TOMISLAV“ CERNA
  9. KUD „FILIPOVČICE“ KOMLETINCI

 

UTORAK  11.9. 2018.   19.30 sati

  1. KUD „SAVA“ RAJEVO SELO
  2. KUD „ŠIŠKA“ ŠIŠKOVCI
  3. KUD „ KOLO“ VUKOVAR
  4. KUD „GRADSKE UDRUGE UMIROVLJENIKA“ VINKOVCI
  5. KUD „LJUDEVIT ŠTUR“ ILOK
  6. KUD „IVAN DOMAC“ PRIVLAKA
  7. KUD „PRI DVD“ NIJEMCI
  8. KUD „SELJAČKA SLOGA“ BOGDANOVCI
  9. HKGD „DUNAV“ VUKOVAR

 

SRIJEDA  12.9. 2018.   19.30 sati

  1. KUD „JOSIP KOZARAC“ POSAVSKI PODGAJCI
  2. KC „KLASJE PRIVLAKA
  3. KUD „SELJAČKA SLOGA“ STROŠINCI
  4. KUD „MATIJA GUBEC“ SOTIN
  5. KUD „TAMBURICA“ VINKOVCI
  6. KUD „ŠOKADIJA“ LIPOVAC
  7. KUD „JOSIP KOZARAC“ ŠTITAR
  8. KUD „SPAČVA“ DONJE NOVO SELO
  9. KUD „JANKOVCI“ STARI JANKOVCI
  10. FA „LISINSKI“ VINKOVCI

Podjeli putem:

Slobodno komentiraj

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

ŽVA Nene – Ej kiša pada, dika u livada
djmix | 13. March 2008